Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Nodokļu konsultācijas un risinājumi uzņēmumiem. Palīdzam saprast, izzināt un sakārtot attiecības ar valsti nodokļu jautājumos.

Mūsu komandā strādā pieredzējuši eksperti nodokļu jautājumos, kuri spēj risināt ne tikai standarta gadījumus, bet arī sarežģītus jautājumus, kas var būt aktuāli starptautiskos darījumos.

RUNĀJAM VIENKĀRŠI PAR SAREŽĢĪTO NODOKĻU TĒMU

Nodokļi visbiežāk ir tas jautājums, par kuru lauza galvas daudzi uzņēmēji. Kādam nepietiek laika, lai iegūtu kopainu un izprastu mainīgās nodokļu politikas nianses, kādam ir grūti uzticēties savam grāmatvedim šajos jautājumos.

Tieši mūsu zināšanas un 20+ gadu darba pieredze, sniedzot nodokļu konsultācijas, noder, lai atrastu katram uzņēmumam visizdevīgākos risinājumus un sakārtotu nodokļu jautājumus atbilstoši likumdošanai.

Mēs esam kā tilts, kas savieno nodokļu maksātāju ar valsts institūcijām.

NODOKĻU KONSULTĀCIJAS DROŠĪBAS SAJŪTAI UN SIRDSMIERAM

Nodokļu jautājumi var būt ne tikai sarežģīti un grūti izprotami, bet arī radīt papildu stresu un atņemt vērtīgāko resursu – laiku, – ko būtu iespējams veltīt biznesa pamatjautājumiem un izaugsmei.

Mūsu uzdevums ir sniegt drošības sajūtu, ka ar nodokļiem saistītie jautājumi uzņēmumā ir sakārtoti un atbilst  valsts likumdošanai, sevišķi, ja uzņēmums darbojas starptautiski un veic pārrobežu darījumus.

Mūsu nodokļu eksperti konsultē un palīdz risināt nodokļu jautājumus gan uzņēmuma dibināšanas procesā, gan pārējos uzņēmuma attīstības posmos, kad nākas sastapties ar nestandarta situācijām un neskaidriem jautājumiem nodokļu jomā.

KĀPĒC NODOKĻU JAUTĀJUMOS UZTICĒTIES MUMS

  • Esam sertificētu un pieredzējušu ekspertu komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi attiecīgajā nozarē.
  • Par sarežģītajiem nodokļu jautājumiem ar Jums runāsim saprotamā valodā.
  • Mūsu viedoklim nodokļu jautājumos jau daudzus gadus uzticas gan saimnieciskās darbības veicēji un mazie uzņēmumi, gan vidējie un lielie uzņēmumi, kuru ikdiena nav iedomājama bez dažādu nodokļu jautājumu risināšanas.
  • Vienmēr nodrošinām individuālu pieeju – tiekamies un sarunājamies, lai izprastu Jūsu vajadzības un atrastu risinājumus arī nestandarta situācijās.

LAI IEGŪTU UZTICAMU ILGTERMIŅA SADARBĪBAS PARTNERI, PIESAKIETIES UZ KLĀTIENES KONSULTĀCIJU!

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Jūs iegūsiet uzticamu ilgtermiņa sadarbības partneri!