Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Mums ir svarīgi, lai  sadarbība ar klientiem būtu ne tikai profesionāla, bet tiešām “dzīva”. Ar profesionalitāti mēs saprotam likumu un normatīvo aktu pārzināšanu, stabilus un sakārtotus procesus, ievērotus termiņus un pārejās kvalitātes, ar ko visbiežāk asociējas grāmatveža profesija. Savukārt ar „dzīva” mēs domājam individuālu pieeju katram klientam, spēju radoši risināt nestandarta situācijas un drosmi augt līdzi  klientiem.

Uzsākot sadarbību, tiek pārrunātas klienta vēlmes un vajadzības, kas ļauj piemeklēt atbilstošāko profesionāli no mūsu komandas. Ticam, ka sarunas ir veiksmīgu attiecību priekšnoteikums, tāpēc sarunu pilnas attiecības ar klientiem ir mūsu prioritāte.

Vadība

Sigita Keiša

Sigita Keiša

Valdes locekle
Svarīgi ir būt godīgam, uzticamam, punktuālam un izturēties pret cilvēkiem tā, kā mēs gribam, lai izturas pret mums.

Pakalpojumi

Kopš mūsu uzņēmuma darbības sākuma 2001. gadā, mūsu pastāvīgo klientu skaits ir izaudzis līdz 200+ uzņēmumiem un turpina augt. To vidū ir gan vidēji un mazi uzņēmumi, gan saimnieciskās darbības veicēji. Mūsu klienti pārstāv gan ļoti ierastas uzņēmējdarbības jomas ( sabiedrisko ēdināšanu, tirdzniecību, celtniecību, ražošanu u.c.), gan specifisku nozaru uzņēmumus( sporta totalizatorus , profesionālo izglītību, iepakojumu sertifikāciju u.c.). Apkalpoto klientu skaita dinamika ir interesanta mums pašiem, un nekautrējamies to parādīt arī citiem:

Apkalpoto klientu skaits

200
150
100
50
15
2003.
65
2006.
105
2008.
96
2011.
104
2014.
194
2019.