Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Finanšu audits uzņēmuma grāmatvedības procesiem – ātri, delikāti un profesionāli.

Mūsu speciālistu veiktais finanšu audits ļauj iegūt objektīvu novērtējumu par uzņēmuma finanšu procesiem, situāciju grāmatvedības dokumentācijā un grāmatvežu darbu.

Audita rezultāti ļauj paskatīties uz uzņēmumā notiekošo. Tas palīdz izvērtēt, cik efektīvi un pamatoti ir finanšu procesi un cik labi ar savu darbu tiek galā atbildīgie darbinieki. Audits ir nozīmīgs atskaites punkts, kas palīdz pieņemt lēmumus, veikt uzlabojumus un virzīties uz jauniem mērķiem. Finanšu audits ir būtisks, lai varētu veiksmīgi piesaistīt investorus, paplašināt uzņēmuma darbību un iegūt izdevīgākus kredītnosacījumus.

FINANŠU AUDITS ĻAUS UZZINĀT, KAS NOTIEK UZŅĒMUMĀ

Lai uzzinātu, vai uzņēmumā ir vēlams veikt finanšu auditu, ir vērts sev uzdot šādus jautājumus:

  • Vai sadarbībā ar savu grāmatvedi jums ir pilnīga pārliecība par uzņēmuma finansiālās situācijas patieso stāvokli?
  • Vai jūsu grāmatvedis spēj jums saprotamā valodā pastāstīt par esošo situāciju un pamatot nepieciešamās grāmatvedības operācijas?
  • Vai jūtaties drošs, ka grāmatvedības dokumentu apstrāde uzņēmumā notiek precīzi un savlaicīgi?

Mūsu klienti uz visiem šiem jautājumiem var atbildēt ar “jā”!

Balstoties uz 20+ gadu darbības pieredzi, esam izstrādājuši pārbaudes sistēmu, kas ļauj gūt pārliecību, mieru un drošību par grāmatvedības procesiem uzņēmuma iekšienē. Ja pārbaudes laikā atklājam nodokļu vai citus ar uzņēmējdarbību saistītus riskus, iesakām risinājumus, kā tos novērst.

KĀPĒC FINANŠU AUDITU UZTICĒT MUMS

  • Mūsu komandā strādā pieredzējuši finanšu eksperti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kuri veiks neatkarīgu un profesionālu grāmatvežu darba pārbaudi.
  • Termiņi, precizitāte un klienta vajadzību īstenošana ir mūsu darba stūrakmeņi.
  • Spējam risināt arī nestandarta situācijas un nebaidāmies augt un mācīties sava darba procesā.
  • Vienmēr nodrošinām individuālu pieeju – tiekamies un sarunājamies, lai izprastu Jūsu vajadzības un atrastu risinājumus jebkurā situācijā.

LAI PIETEIKTU FINANŠU AUDITU, SAZINIETIES AR MUMS!

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Jūs iegūsiet uzticamu ilgtermiņa sadarbības partneri!