Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Finanšu un vadības konsultācijas uzņēmumiem – kā regulāra sadarbība, tā risinājums specifiskās situācijās ar mērķi uzlabot finanšu plūsmu un sasniegt labāko iespējamo biznesa rezultātu.

Profesionālas finanšu konsultācijas ir atslēga efektīva un ilgtspējīga pārvaldības modeļa izveidei. Tā ieviešana uzņēmumā ļauj sasniegt un uzturēt vēlamos finanšu rādītājus.

FINANŠU UN VADĪBAS KONSULTĀCIJAS UZŅĒMUMA IZAUGSMEI

Uzņēmuma vadītāja galvenais uzdevums ir efektīvi vadīt komandu un procesus. Lai vadītu un pārraudzītu finanšu plūsmu, ir nepieciešamas specifiskas zināšanas un pieredze, tāpēc jo īpaši mazo un vidējo uzņēmumu vadītājiem profesionālas finanšu konsultācijas kā ārpakalpojums ir optimālākais risinājums.  Izvēloties sadarbības partneri šajā jomā, svarīgi pievērst uzmanību tam, cik zinošs, visaptverošs un pieredzējis ir potenciālais pakalpojuma sniedzējs un izvēlēties to, kurš šķiet visuzticamākais. Risinot finanšu un vadības jautājumus, uzticamībai no vienas puses un spējai uzticēties no otras puses, ir nepārvērtējama nozīme. Mūsu eksperti šo uzticamību iemanto ar patiesu ieinteresētību klienta situācijā jau kopš paša sadarbības sākuma, ar individuālu pieeju katram klientam visu sadarbības laiku un padziļinātu situācijas izpēti, lai spētu sniegt visefektīvākos ieteikumus finanšu situācijas uzlabošanā un optimizēšanā.

Mūsu sniegtās finanšu konsultācijas ilgtermiņā vadītājiem rada lielāku skaidrību par finanšu situāciju un to veidojošajiem faktoriem kā arī ļauj mērķtiecīgi un atbilstoši realitātei plānot sev vēlamos uzņēmuma rādītājus.

Finanšu un vadības konsultācijas noderēs situācijās, kad nepieciešams:

  • sagatavot biznesa plānu vai izanalizēt jau esošo;
  • sagatavot profesionālu un pārskatāmu informāciju par uzņēmuma finanšu situāciju;
  • sagatavot vadības atskaites un pārskatus;
  • optimizēt izmaksas;
  • paplašināt, pirkt vai pārdot uzņēmumu;
  • stratēģiski plānot uzņēmuma attīstību;
  • piesaistīt investīcijas vai izvērtēt investoru piedāvājumus u.c.

Liela daļa mūsu pastāvīgo un ilgstošo sadarbības partneru finanšu un vadības konsultāciju jomā šos pakalpojumus ir izvēlējušies kā alternatīvu risinājumu atsevišķas amata pozīcijas (piemēram, finanšu direktors) vai pat nodaļas izveidei un uzturēšanai.

PIEREDZĒJUŠU EKSPERTU SKATS NO MALAS

Droši varam apgalvot, ka finanses ir mūsu stiprā puse, ko spējam likt lietā, neatkarīgi no Jūsu uzņēmuma lieluma vai nozares, kurā darbojaties. Vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu un grāmatvedības jomā garantē tās izpratni gan plašā mērogā, gan padziļināti, ko apliecina fakts, ka mūsu esošo un ilglaicīgo sadarbības partneru loku veido kā mazi tā lieli uzņēmumi gan pēc cilvēku skaita, gan apgrozījuma un mēs pārzinām finanšu un vadības nianses visdažādākajās uzņēmējdarbības nozarēs.

Individuāla pieeja un rūpīga situācijas izpēte apvienojumā ar mūsu pieredzi un zināšanām bieži vien vadītājam dod jaunu redzējumu, idejas un ambīcijas situācijas risinājumam un rezultātu sasniegšanai.

IZDARIET PAREIZO IZVĒLI ARĪ FINANŠU UN VADĪBAS JAUTĀJUMOS, VĒRŠOTIES PĒC PADOMA MŪSU AĢENTŪRĀ.

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Piesakieties uz klātienes tikšanos

Jūs iegūsiet uzticamu ilgtermiņa sadarbības partneri!